21 مهر

خرید اینترنتی لوله برق گالوانیزه وفلاکسیبل امروزه بیسیار فراگیر شده است و عمده فروشان و مراکز اجرایی ترجیح میدهند انواع لوله برق و متعلقات لوله که شامل :

انواع جعبه تقسیم ،زانویی، سه راهی، بست چنگالی، بست اسپیت و بست عایق دار می باشد را از مراکز تولیدی تهیه و خریداری کنند.

لوله های برق و متعلقات از تنوع بالایی برخوردار می باشد و میتوان گفت خرید از کارخانه به عنوان یک هدف و راهبرد برای فروشندگان و واحدهای اجرایی می باشد و درواقع علت این موضوع باعث حذفهزینه های اضافی و جلوگیری از سو استفاده دلالان میشود.

دربازار امروزی برق قیمت نقش بسزایی در روند و توسعه کسب وکار دارد و میتوان گفت رقابتی شده است، خرید ارزان محصولات وابسته به برق صنعتی و ساختمان تاثیر مستقیم در روند کسب و کار دارد.

مشخصات لوله برق گالوانیزه

لوله برق گالوانیزه در واقع یک محصول به ارتفاع سه متر از جنس گالوانیزه با ابکاری سرد یا گرم میباشد که بسته به محیط انتخواب و مورد مصرف قرار میگیردکه برای عبور کابل های برق وبرای جلوگیری از آسیب های احتمالی و برای نظم دادن به محیط های صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد.

برروی ابتداوانتهای لوله های برق گالوانیزه به انداز ای مشخص واستانداردتوسط بزاز مخصوص رزوه کاری انجام شده است تا به هنگام مصرف در محیط مورد نظر توسط قطعه ای پرکاربرد به نام بوشن به یکدیگر متصل شوند.

کاربرد لوله های گالوانیزه برق

 

این محصولات از دسته کالاهای پرمصرف در صنعت برق می باشد که حجم انبوهی از این محصولات خریدو فروش می شودف در واقع حجم انبوهی از لوله های برق در مراکز تولیدی و کارخانه ها مورد مصرف قرار میگیرد.

 

مشخصات لوله های برق گالوانیزه

 

انواع لوله های برق گالوانیزه از جنس گالوانیزه با ضخامت های مختلف بسته به محیط خریدار وموردمصرف قرارمیگیرد.

لوله های گالوانیزه برق به صورت درجه یک، درجه دو،لوله گاوانیزه سرد، لوله گالوانیزه گرم در بازار خرید و فروش می شود.

درمورد انواع لوله که به آن اشاره شد میباست توضیح داده شود که لوله گالوانیزه درجه یک منظور ضخامت بیشتر در ورق استفاده شده و در نمونه درجه دو ورق استفاده شده با ضخامت کمتر می باشد.

در نمونه های سرد منظور آبکاری سرد و در واقع استحکام کمتر و در نمونه های ابکاری گرم منظور آبکاری گرم و در واقع استحکام بیشتروجلوگیری از زنگ زدگی می باشد.

مشخصات اتصالات لوله های برق گالوانیزه

 

 

بوشن یا اتصال لوله های برق گالوانیزه در واقع یک نوع اتصال بین دو لوله برق گالوانیزه می باشد که از جنس گالوانیزه می باشد که در داخل ان به صورت کامل با ابزاری هایی مخصوص جهت درگیر شدن لوله با بوشن ماشین کاری شده است.

این محصول کارامد نیز دو نمونه سرد و گرم را دارا می باشدف که بسته به محیط خریداری و مورد استفاده قرار میگیرد.

دیگر محصول مصرفی در این دسته از محصولات برق بست اپیت می باشد، این محصول نیز از جنس گالوانیزه در سایز های استاندارد جهت فیکس کرد لوله در محیط های مختلف مورد مصرف قرار میگیرد.

محصول دیگر که برای انشعاب گرفتن و اتصال سه لوله به یکدیگر می باشد سه راهی لوله برق گالوانیزه می باشد، جنس این محصول از آلومینیوم می باشد.

یک محصول دیگر که شامل دو نوع در دار و دور دار می باشدو از جنس الومینیم میباشد زانویی می باشد که بسیار پر کاربر می باشد.

براز بوش محصولی جهت اتصال لوله به جعبه تقسیم از جنس برنج می باشد که شامل براز بوش نوع کوتاه و براز بوش نوع بلند می باشد،این محصول نیز در سایزهای استاندارد، مشابه لوله های برق تولید و ودر بازار به فروش  میرسد.

قطعه ای پر کاربرد دیگر که از دسته متعلقات لوله می باشد، بست چنگالی می باشد که از جنس گالوانیزه می باشد.

 

 

 

 

 

دیدگاه بگذارید